%taxonomy_term_2:name
Bilim Genç
04/08/2020 - 11:00

Fotoğraflar Köşesinde Ağustos Ayının Konusu “Tatil”

Yıl boyunca çalıştık. Karantina nedeniyle de uzunca bir süre evde kaldık. Tüm bu süreçlerin ardından hepimiz biraz olsun tatil yapmayı hak ettik.

Yıl boyunca çalıştık. Karantina nedeniyle de uzunca bir süre evde kaldık. Tüm bu süreçlerin ardından hepimiz biraz olsun tatil yapmayı hak ettik. Yaz aylarını yaşadığımız bu günlerde kimimiz seyahat ederek yeni yerler keşfederken kimimiz köye gidiyor ya da evde dinleniyor. Hem fiziksel hem de zihinsel yorgunluğumuzu üzerimizden atmamızı sağlayan tatil sağlıklı kalabilmemiz için hayli önemli.

Biz de Bilim Genç olarak ağustos ayında objektiflerinizi kendi tatilinize odaklamanızı istiyoruz. Örneğin gezdiğiniz yerlerdeki ilgi çekici manzaraları, seyahatiniz sırasında karşılaştığınız ilginç yapıları veya size tatili hatırlatan şeyleri fotoğraflayabilirsiniz. Fotoğrafınızı Bilim Genç’te paylaşırken açıklama bölümüne #Tatil etiketini eklemeyi unutmayın. Fotoğraflarınızın açıklama bölümünde ayrıca fotoğrafınızın temasıyla ilgili bilgiler verebilir, fotoğrafınızı nerede ve ne zaman çektiğinizi belirtebilir, fotoğrafınızla ilgili teknik ayrıntılara yer verebilirsiniz.

Bilim Genç Fotoğraflar köşesinde her ay belirlenen konuda gönderilen fotoğraflar arasından seçilenler ayın en beğenilen fotoğrafları galerisinde yayınlanıyor. Fotoğrafların sahiplerine ise TÜBİTAK popüler bilim kitaplarından hediye ediliyor.

 

%taxonomy_term_2:name