Sosyal Bilimler
Bilim Genç
10/08/2022 - 09:41

Ayın En Beğenilen Fotoğrafları: “Yaz Meyveleri”

Temmuz ayının en beğenilen fotoğrafı, Musab Emiroğlu’na ait “Gün Kurusu” olarak belirlendi.

Musab Emiroğlu - Gün Kurusu

Bilim Genç Fotoğraflar köşesinde haziran ayında objektiflerinizi “yaz meyveleri’’ temasına odaklamanızı istemiştik. Bu süreçte #YazMeyveleri etiketiyle Bilim Genç’te paylaştığınız fotoğraflar Bilim Genç ekibi tarafından değerlendirildi. Seçilen fotoğraflar aynı zamanda Instagram, Twitter ve Facebook’ta Bilim Genç okurları tarafından oylandı.

Oylama sonucunda Musab Emiroğlu’na ait “Gün Kurusu” en beğenilen fotoğraf oldu. Ayın en beğenilen fotoğraflarının sahipleri Bilim Genç’ten kitap hediyesi kazandı. Haziran ayının en beğenilen fotoğraflarına aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK’ın gençlere yönelik dijital popüler bilim yayını Bilim Genç’in Fotoğraflar köşesinde, gençler gözlem yapma yeteneklerini hayal dünyalarının zenginliğiyle birleştiriyor ve bilimle sanatı buluşturan fotoğraflarını paylaşma imkânı yakalıyor.

Siz de “Kendimi ifade etmenin en etkili yolu fotoğraf!” diyorsanız ayın fotoğraf konularını takip etmeyi unutmayın.

 

Sosyal Bilimler

Ağustos ayının en beğenilen fotoğrafı Ecrin Bilge Öztosun’a ait “Sudan Beklenen Umutlar” olarak belirlendi.

Bilim Genç olarak eylül ayında objektiflerinizi “hava araçları”na odaklamanızı istiyoruz. Fotoğraflarınızı Bilim Genç’te paylaşırken etiket bölümüne #HavaAraçları yazmayı unutmayın.