Sosyal Bilimler
Bilim Genç
13/10/2020 - 09:30

En Beğenilen “Mevsim Değişimleri” Fotoğrafları

Eylül ayının en beğenilen fotoğrafı Galip Öner’e ait “Sonbaharın Kalbi” olarak belirlendi.

Bilim Genç Fotoğraflar köşesinde, yazdan sonbahara geçilen eylül ayında objektiflerinizi çevrenizde fark ettiğiniz değişimlere odaklamanızı istemiştik. Bu süreçte #MevsimDeğişimleri etiketiyle Bilim Genç’te paylaştığınız fotoğraflar Bilim Genç ekibi tarafından değerlendirildi. Seçilen fotoğraflar aynı zamanda Instagram’da, Twitter’da ve Facebook’ta Bilim Genç okurları tarafından oylandı.

Oylamalar sonucunda eylül ayının en beğenilen fotoğrafı Galip Öner’e ait “Sonbaharın Kalbi” olarak belirlendi. Ayın en beğenilen fotoğraflarının sahipleri Bilim Genç’ten kitap hediyesi kazandı.

Dijital popüler bilim dergisi Bilim Genç’in Fotoğraflar köşesinde gençler gözlem yapma yeteneklerini hayal dünyalarının zenginliğiyle birleştirerek, bilimle sanatı buluşturan fotoğraflarını herkesle paylaşma imkânı yakalıyor.

Siz de “Kendimi ifade etmemin en etkili yolu fotoğraf!” diyorsanız, ayın fotoğraf konularını takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Bilimler

Bir kıyafeti ya da bir elektronik cihazı sırf arkadaşlarınızda olduğu için satın alır mısınız? 

TÜBİTAK'ın 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları, 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı  ve 4007 Bilim Şenlikleri Destekleme Programı proje başvuruları devam ediyor.